Pracuję w branży już wiele lat. Uwielbiam swoją pracę. Traktuję ją jak hobby. Podejmuję się różnych sesji. Uwielbiam robić zdjęcia dzieciom, dorosłym w plenerze jak również na rożnego typu uroczystościach rodzinnych. Ostatnio mam bardzo wiele zleceń na wesela. Wielu znajomych uważa mnie za fotografa ślubnego ale ja nie chcę wykonywać tylko takich zdjęć.

Robiłam zdjęcia na weselu u znajomych

fotograf ślubny - KielceJakiś czas temu byłam na weselu znajomych. Poprosili mnie abym towarzyszyła im w tak ważnej uroczystości bo mieli do mnie zaufanie. Sporo moich zdjęć oglądali dlatego wiedzieli, że zawsze bardzo się staram aby moje prace były idealne. Wesele ma się raz w życiu dlatego warto zatrudnić fotografa, który da pewność że zdjęcia będą na prawdę dobrej jakości. Fotograf ślubny – Kielce musi mieć po pierwsze dobry sprzęt a po drugie musi lubić swoją pracę. Fotograf powinien mieć także pomysły na sesje ślubne i w plenerze. Zdjęć z wesel nie można powtórzyć dlatego ja zawsze przykładam się do swojej pracy. Kiedy pracuję dla znajomych czy przyjaciół lub dla kogoś z rodziny dodatkowo jestem bardziej zmotywowana aby wszystko się udało. Uwielbiam moją pracę dlatego nie stresuję się nigdy żadnym zleceniem. Z każdym klientem staram się omówić jak będzie wyglądała uroczystość czy weselna czy jakaś inna żeby wiedzieć na czym klientom najbardziej zależy. Z moimi znajomymi bardzo dokładnie sobie wszystko omówiłam. Dobrze ich znam więc wiedziałam co lubią ale wolałam się upewnić żeby nie było niedomówień. Wesele u znajomych było bardzo udane.

Dla mnie zadowolenie klientów jest wyjątkowo ważne. Kiedy przyjmuję zlecenia na wykonywanie zdjęć cieszę się przez nowymi wyzwaniami. Do każdego wesela podchodzę profesjonalnie. Każda uroczystość jest inna a klienci także mają swoje wizje na zdjęcia.